ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com.tr

Ofis Tasarımı İçin Ne Yapmalı

Üretilen ofis mobilyalarının kalitesi ve tasarımı iyi olmalıdır. Başarılı bir ofis tasarımı sayesinde hem sektördeki kaliteniz, prestijiniz,imajınız ve müşteri ilişkileriniz başarınızla doğru orantılı ilerleyecek hemde ofis çalışanlarınız bu güzel ortamdan olumlu etkilenerek bu performansını işine yansıtacaktır. Her geçen gün dahada güçlenerek, doğru adımlar ve doğru kararlar ile başarı basamaklarında zirveye ilerleyeceksiniz.

Etkileyici bir ofis yaratabilmek için kaliteli ofis mobilyaları tercihleriniz arasında olmalıdır.Sadece estetik kaygılarla üretilmiş ofis mobilyalarından söz etmiyoruz. Hem estetik hem konforlu mobilyalara ve konumlandırmasına sahip olmak tahmin ettiğinizden daha kolay Grand ofis sizinle ortak çalışma sonucunda zevkinize ve konforunuza hitap eden ferah çalışma alanları oluşturur.
Kaliteli ve estetik görünümü her zaman muhafaza edebilecek niteliğe sahip mobilyalar üretir.

Bunların yanı sıra dikkat ettiğimiz genel birkaç husus şu şekildedir:

  • Ofisleriniz içerisinde gereksiz malzemeler bulundurmuyoruz. Böylece malzemelerden kaynaklanan kalabalık algısı negatif bir etki yaratmıyor. Daha sade ve düzgün bir ofis atmosferi için bu kurala dikkat etmeliyiz.
  • Hareket alanının olabildiğince geniş tutulmasında fayda var. Hareket alanının dar, çalışma masalarının birbirine çok yakın olduğu ofis tasarımları doğru değildir. Açık ofis dekorasyonunda hareket alanları geniş tutarız.
  • Üretilen ofis mobilyalarımızın bilhassa koltukların ergonomik olmasına dikkat ederiz. Böylece çalışanların fiziksel duruşlarından kaynaklanan rahatsızlıkları da engellenmiş olur.
  • Ofis içerisinde sadece yönetici odası, toplantı odası veya bekleme salonlarının tasarımına önem verilip, çalışanların bulunduğu bölgedeki tasarıma önem verilmezlik yapılmaz. Böylelikle bu durumun çalışan kişiler üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına engel olunmuş olur.