ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com.tr

Ofis Makam Takımları

Makam takımları makam odalarının ve makamın en temel unsurudur. Ofisinizin prestijli görünümü açısından oldukça büyük bir paya sahiptir. Müşterilerinizi ağırlayacağınız makamınızda ki mobilyalarınızın özenli olması iyi bir izlenim bırakmasının yanında sizi daha fazla motive ile çalışmaya teşvik eder.

Makam sahibinin ofisinde ki çalışma alanını en verimli şekilde kullanabilmeye elverişli tasarlanmış olması gerekmektedir.

Kimliğinizi yansıtacak olan makam takımları klasik veya modern hatlarıyla zevkinize göre yetenekli ve alanında en iyisi olan mimarlarımız tarafından tasarlanmıştır. Makam takımlarımız; makam sahipleri, yönetici ve patron odaları içindir. Statü itibariyle en üst düzeye hitap eden bir yapısı vardır.

Makam takımı için üretilen bu ürünler genelde masa, sehpa, yan masa etajer, dolap ve çekmece parçalarının birleşmesiyle oluşan takımlardır. Bazı makam odalarında depolama amaçlı veya dekor amaçlı duvar üniteleri de bulunabilir. Makam masaları statüsünden dolayı gerekli büyüklüğe sahip olmalıdır. Elbette büronun konumsal olarak buna uygun olması da önemlidir.

Makam takımlarını çalışma masasından ayıran en büyük özelik ise renkleri, ebatları ve tasarımlarıdır. Yardımcı masa amaçlı tasarlanan etajerler masanın sağında veya solunda kullanılabilir.

Makam takımlarının ana parçası olan masanın çeşitli renk ve stillere sahip olması hem farklı görüntüsüyle kimliğinizi yansıtması hem de fonksiyonel özellikleriyle büronuzda verimli bir şekilde çalışmanıza müsaade etmesi bakımından doğru bir tercihtir.

Etajerler aynı zaman da depolama alanı olarak da kullanıldığından kullanıcının işini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Dolaplar ise her ne kadar asıl amacı klasör barındırma veya arşivleme olarak düşünülse de farklı tasarımlarla takıma ayrı bir estetik katmakta ve ofisinizin havasını değiştirmektedir.

Misafirleriniz için düşünülmüş sehpalar da farklı tasarımlarla, sizin ve misafirlerinizin konforu esas alınmıştır. Sehpalar ise makam takımına uyum sağlayan şık ve zarif duruşuyla vazgeçilmez bir parçadır. Makam takımının çekmeceleri ise kullanıcının işini bir hayli kolaylaştırmaktadır.