ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com.tr

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı

Hayal ettiğiniz, planlamasını yaptığınız rengini desenini belirlediğiniz veya bir yerlerde görüp çok beğendiğiniz mobilyaya sahip olmak için birçok yeri mağazaları gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok.

Ev, ofis, restaurant, kafe ve çeşitli mekanlar için yetenekli uzman kadromuz ile siz değerli müşterilirimizin hayallerini isteklerini gerçekleştiriyoruz. Her bireyin kişiliğine, zevklerine ve tarzına yönelik çözümler sunmaktayız.
Beğendiğiniz mobilya bir arkadaşınızın evindekine benziyor ve bu durum sizi rahatsız edebilir. Arkadaşınız ile zevkleriniz benziyor olabilir veya herhangi bir yerdeki mobilyadan etkilenmeniz ve esinlemeniz normal elbette ama sizin mobilyanız sizi, zevklerinizi ve ruhunuzu yansıtır.

Mobilyanızın diğerlerinden benzersiz olması size her zaman daha özel ve iyi hissettirecektir.

Fabrikasyon mobilyaları satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından seçim yaparsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlar ve istediğiniz mobilyalara ulaşmanızı engeller. Bana sunulanı değil, ihtiyaçlarım doğrultusunda mobilyamı seçmek istiyorum diyorsanız. Sizde doğru yerdesiniz. Grand Ofis tamda sizin istediğiniz gibi size özel tasarımlarla hem zevkinize hem de konforunuza hitap eder.