ANASAYFA KURUMSAL PROJELER ÜRÜNLER E-KATALOG GRAND ONLİNE TEKLİF İSTE BLOG İLETİŞİM
Hızlı İletişim
Canlı Destek +90 212 210 01 36 info@grandofis.com.tr

Bambu Ve Kamış Mobilyaları Temizliği:

Bambu ve kamış türü mobilyalardan tozu tamamen çıkartmak için elektrik süpürgenize fırça başlığını takıp ondan sonra süpürme işlemini yapın. Daha sonra temiz ev nemli bir bez ile mobilyalarınızı silin ve balmumu ile cilalayın.

Aşırı kirli ve uzun bir süre boyunca ihmal edilmiş olan mobilya parçalarını sıcak ve sabunlu su yardımı ile yavaşça ovun. Bu tür mobilyalarda eğer mümkün ise temizleme ve cilalama işlemini dışarıda yapın. Köpükleri su ile durulamak için isterseniz bir hortum kullanabilirsiniz. Fakat mobilya parçalarını kuruturken direk olarak güneş almayan bir yeri tercih edin. Daha sonra silikon bir balmumu ile cilalama işlemini uygulayın.

Özellikle sandalye veya taburelerden sarkmış olan kamışlar çalışma esnasında sizi sıkıştırabilir. Bu yüzden en iyisi dışarıda çalışmak ve tuz solüsyonu ile bambu mobilyalarınızı silmektir. çatlak olan ahşapların kenar kısımlarını ıslatmamaya dikkat edin. Kurutma işlemini dışarıda yapın ve en az 1 gün kurumalarına müsade edin sandalye ya da taburelerin üzerine oturmayın.