ANA SİTEYE GİT
Kategori Seçiniz
Makam Masaları

 

Renkli Makamlar Hakkında

Genel olarak makam masaları için yalınlığı öneriyoruz ancak renk ve malzemenin çok çeşitli tasarımlar da kötü anlamına gelmiyor elbette. Ancak bu tip tasarımlar, gelişkin bir estetik göze sahip olanların kontrolünde özel bir niteliğe dönüşüyor.

Makam masaları kimin kullandığına göre de şekillenmelidir. Son derece sade ancak çevresi rengarenk olan bir masanın bir modacıya hitap ettiğini tahmin edebiliriz. Örneğin; Renkli ipliklerle oluşturulan, duvar ve tavanda devam eden dekoratif elemanlar da bu makama renk katan diğer unsurlar olabilir.

Makam Masalarında Cam Güzelliği…

 Cam, pek çok mobilya gibi makam masaları için de hoş bir malzemedir. Doğal malzemelerin arasında en geniş kullanıma sahip olan ve teknolojik olarak da en çok geliştirilen malzemelerden biri olan cam, kırılmaya dayanıklı tablalar ve şık ayaklarla makam masaları için etkileyici bir alternatiftir.

Cam masa ve sandalye modern tasarımlarıyla bu endüstriyel mekanlarda oldukça keskin bir atmosfer yaratma etkisine sahiptir.

 

Diğer Yazılar
Makam Takımları
Makam takımları makam odalarının ve makamın en temel unsurudur. Ofisinizin prestijli görünümü açısından oldukça büyük bir paya sahiptir. Müşterilerinizi ağırlayacağınız makamınızda ki mobilyalarınızın özenli olması iyi bir izlenim bırakmasının yanında sizi daha fazla mo [...]
Devamını Oku...
Makam Odası Tasarımı
Proje olarak değerlendirdiğimiz her tasarımda öncelikle çalışılacak mekanın rölevesi üzerinde bilgisayar destekli çalışmalar yaparak başlıyoruz. Müşterimiz ile makamda kullanım şartlarını ve ihtiyaçları tespit edilmek amacıyla karşılıklı yaptığımız görüşmeler sonuc [...]
Devamını Oku...